Novinky

 • Medová masáž

  Medová masáž je ideální relaxační technika na jarní únavu a detoxikaci po dlouhé zimě. Přijďte a vyzkoušejte. Těsí se na Vás studio MEJVI

 • Letní akce

  Během léta nabízíme 25% slevu na liposukci 3. generace. Teda místo 1400 Kč za 40 minut kavitace + 20 minut lymfodřenáž, zaplatíte pouze 1050 Kč.

  Těšíme se na ...

Kontaktujte nás

+420 777 323 215Telefon:
info@mejvi.czEmail:

Otvírací doba: Po - So - dle objednání.

Služby

V našem studiu nabízíme:

Dárkové poukazy

JEŠTĚ STÁLE NEVÍTE CO KOUPIT SVÝM BLÍZKÝM K NAROZENINÁM, SVÁTKU, VÝROČÍ, ČI JEN TAK?

Dárkový poukaz na masáž je velmi hezký a praktický dárek. Uděláte blízkým radost a ještě i něco pro jejich zdraví. Nabízím Vám dárkové poukazy libovolné hodnoty. Platnost je půl roku.

Poukazy je možno platit hotově přímo v našem studiu, či na účet a poté je zašlu poštou na Vámi uvedenou adresu. Stačí poslat email či sms, že máte o tuto službu zájem. Napsat údaje, na jaké jméno mám poukaz připravit a o jakou službu půjde, nebo cenu a samozřejmě adresu, na kterou mám poukaz odeslat.

Kavitace

Při aplikaci kavitace působí ultrazvuk na tukové buňky a napomáhá jejich uvolňování z tukového podloží. Uvolněné buňky jsou standardním tělním cirkulačním systémem – lymfatickými cestami - odváděny z těla ven. Výsledkem je snížení podkožního tuku v místech, kde je kavitace aplikována a to ihned po aplikaci. Kůže není kavitací nijak negativně zasažena. Klienti shledávají pokožku jako hladší a jemnější.

Kavitace představuje neinvazivní bezbolestnou a bezpečnou metodu, při které dochází ke skutečnému úbytku nahromaděného tuku, snižuje se objem a ubývají centimetry. Umožňuje dosáhnout viditelných výsledků již po prvním ošetření. Vaše postava je formována, tento přístroj je vhodný jak pro ženy tak i pro muže.

Pokročilá technologie ultrazvukové kavitace je podstatně šetrnější alternativou chirurgické liposukce. Nevyžaduje hospitalizaci a anestezii, kůže při ní zůstáva neporušena. Je zcela nebolestivá a velmi dobře snášená.

Kavitace s elektropolací pomocí přístroje Impact dosahuje při každém ošetření hned trojího účinku:

 • Zmenší nahromaděný tuk
 • Zpevní povislou kůži
 • Zmírní projevy celulitidy

Tato metoda cíleně působí pouze na oblast tukových buněk, kůže a okolní tkání - svalstvo, cévy a nervy přitom zůstávají neporušeny. Neinvazivní liposukce - kavitace je založena na působení nízkofrekvenčního ultrazvuku. Obsah tukových buněk v průběhu ošetření mění své fyzikální vlastnosti, uvolňuje se do mezibuněčného prostoru a je následně odváděn lymfatickými cestami. Celý proces je podpořen následnou lymfatickou masáží, která několikanásobně zvyšuje účinek samotné ultrazvukové kavitace.

Masáže

Masáž je jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod, které vám mohou pomoci udržovat vaše zdraví v přirozeném stavu. Dnes je považována za účinný prostředek v boji proti stresu moderní doby, napětí, emociálním traumatům a nemocem. Probouzí životní síly proudící v našem těle. Masáž je založena na samočisticí schopnosti organismu    a jeho schopnosti sebeuzdravování.

Masáž, jak člověk v jejím průběhu zjistí, není pouze fyzickou záležitostí, je v ní i mnoho psychologie. Uvolňuje psychické napětí, křečovitě stažené a rozbolavěné svaly, zmírňuje bolest hlavy, odstraňuje nespavost. Navodí pocit uvolnění a pohody a tím umožní zotavení.

V tradičních kulturách, zvláště v Orientu, se považuje za přirozené, že lidé všech věkových kategorií využívají blahodárného účinku pravidelných masáží.

Dotek nás provází celým životem. Pokud je laskavý, vzbuzuje v nás pocit bezpečí, utěšuje, léčí. Schopnost vnímat a dávat dotek, je dar, který nám pomáhá komunikovat s okolním světem beze slov. Potřeba příjemného doteku se zvětšuje, jsme-li vystaveni stresu, smutku, vážné nemoci, pocitu osamění, nedostatku fyzických kontaktů s jinými lidmi. Právě dotek je i nejstarší metodou uzdravování. Nejrozšířenějším terapeutickým dotekem je pak masáž. Dotek rukou prostřednictvím masáže nám dává pocit, že se o nás někdo zajímá a stará.

V dnešní době, kdy je společnost zaměřena spíše na úspěch a téměř zbavena citů, nám masáž pomáhá zůstat v kontaktu se svým tělem a plně ho vnímat tzv."být ve své kůži". Všechny historické metody léčení dotekem mají jeden cíl-pomoci tělu "pacienta" a nalézt vlastní přirozenou rovnováhu.

Lymfodrenáž

Účinná celková detoxikace zlepšuje metabolizmus celého organizmu, co je primární prevencí ochrany zdraví. Když se objeví typycké příznaky jako únava končetin, pocit těžkých nohou, pocit nervozity v nohou, který časem přechází ve svědění, otoky nohou, viditelné drobné žilky na pokožce, je vhodné absolvovat několik procedur ve formě kúry 10-20 krát, čimž se docílí prokrvení končetin, podpora tzv. cévní gymnastiky, regenerace ochablého vaziva, redukce tělesného objemu na stehnech, hýždích a bříšku, vyhlazení a prokrvení pokožky, zlepšení lymfatického toku a odvod zplodin metabolizmu.

Indikace pro lymfodrenáž

 • příznaky lymfatických otoků, lymfatický infarkt, prevence a léčba zvětšených žil
 • křeče a chronická onemocnění žil, pomáhá likvidovat tuk
 • revmatická artritida, podporuje činnost střev, působí proti zácpě
 • zahřívá zkřehlé prsty a dlaně, vyrovnává tlak
 • působí na choroby spojené s krevním oběhem
 • působí proti stáří, slabosti, únavě, nespavosti
 • zajišťuje pružnou kůži a zdravější tělo, působí proti tvorbě sraženin krve
 • podpora lymfatického systému po kavitační liposukci

Kontraindikace pro lymfodrenáž

 • Lymfedém, těhotenství, nádorová onemocnění, chronicky nemocní
 • onemocnění mízního a imunitního systému, infekční kožní onemocnění
 • metabolické poruchy a akutní virová či bakteriální onemocnění
 • po požití alkoholu a omamných látek

Princip masáže

Vzduchový polštář stlačí žílu a tím dojde ke zvýšení průtoku krve a tělních tekutin (lymf). Opakovaným stlačením a uvolněním dochází k působení na otoky. Celá masáž je vnímána jako velmi příjemná a relaxační.