Novinky

 • Medová masáž

  Medová masáž je ideální relaxační technika na jarní únavu a detoxikaci po dlouhé zimě. Přijďte a vyzkoušejte. Těsí se na Vás studio MEJVI

 • Letní akce

  Během léta nabízíme 25% slevu na liposukci 3. generace. Teda místo 1400 Kč za 40 minut kavitace + 20 minut lymfodřenáž, zaplatíte pouze 1050 Kč.

  Těšíme se na ...

Kontaktujte nás

+420 777 323 215Telefon:
info@mejvi.czEmail:

Otvírací doba: Po - So - dle objednání.

Bezbolestná liposukce

Co je to KAVITACE?

Kavitace (neinvazivní liposukce) je moderní, bezbolestnou, vysoce účinnou alternativou chirurgické liposukce. Ultrazvukové a radiofrekvenční vlny odbourávají přebytečnou tukovou tkáň a výrazně redukují celulitidu. Při aplikaci kavitace působí ultrazvuk na tukové buňky a napomáhá jejich uvolňování z tukového podloží. Uvolněné buňky jsou standardním tělním cirkulačním systémem – lymfatickými cestami - odváděny z těla ven. Výsledkem je snížení podkožního tuku v místech, kde je kavitace aplikována a to ihned po aplikaci. Kůže není kavitací nijak negativně zasažena. Klienti shledávají pokožku jako hladší a jemnější.

Viditelná redukce obvodu již po první aplikaci!

Dochází k napnutí, vyrovnání, zpevnění a vyhlazení pokožky.

U nás po kavitačním ošetření přístrojová lymfatická drenáž ZDARMA.

JAK KAVITACE FUNGUJE?

Princip kavitace je narušení (rozbití) membrány tukových buněk za pomoci nízkofrekvenčního ultrazvuku. Odbouráme přebytečnou tukovou tkáň přesně tam, kde je to potřeba. Obsah buněk se dostane do mezibuněčného prostoru a za pomoci lymfatické masáže je přirozeně odplaven ven z těla.

NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE - KAVITACE

 • Úbytek 2-6 cm již během prvního ošetření.

 • Revoluční technologie založená na účincích kavitace.

 • Bezbolestná a rychlá metoda pro odstraňování tukových polštářků v problémových partiích.

 • Eliminuje celulitidu, napíná kůži.

 • Aplikace možná na břicho, boky, stehna, hýždě, paže.

Nejčastěji kladené otázky:

PŘED OŠETŘENÍM

Jeden den před ošetřením - zvýšit pitný režim (alespoň 2-3 litry tekutin denně)
-  nekonzumovat alkoholické nápoje, kávu, černý čaj
-  volit lehkou stravu
-  zvýšit příjem vitamínu C

Jak se kavitace provádí a co je potřeba dodržovat?

Několik dní před aplikací doporučujeme zvýšit pitný režim. Aplikace se provádí hlavicí, kterou se pohybuje po povrchu zvolené partie těla. Mezi hlavicí a tělem je použit kontaktní gel. Aplikace trvá 20-60 minut podle velikosti partie a počtu partií. Typicky se za jedno sezení zmenší obvod o 2-6 cm, dle partie a individuálních. Pro zvýšení účinku je důležité aplikaci  po 10 - 14 dnech opalpvat. Ošetření je bezbolestné, pouze v některých okamžicích může klient cítit mírné štípnutí. Při aplikaci klient slyší pískání v uších. Po kavitační aplikaci je třeba aplikovat minimálně 30 minut lymfadrenáže, která pomáhá z těla odvést uvolněné tukové buňky. Opět je vhodné dodržovat pitný režim, minimálně 2-3l vody denně. Také doporučujeme mezi kavitacemi zvýšit pohybové aktivity.

Kontraindikace – kavitaci nelze aplikovat při

Těhotenství, kojení, disfunkci jater, ledvin, poruchách krvetvorby, menstruaci, vývojových nemocech, kovových implantátech nebo kardiostimulátoru, horečce, antibiotikách, epilepsii.

Výhody kavitace

 • kavitace je bezpečná - organismus zdravého člověka se vypořádá s uvolněným tukem naprosto přirozeným způsobem

 • KAVITACE JE NEINVAZIVNÍ, TUDÍŽ BEZBOLESTNÁ

 • partie, na kterých byla prováděna kavitace mají nižší potenciál k znovunabírání tukové hmoty a zpětné tvorbě celulitidy

 • KAVITACE JE ČASOVĚ NENÁROČNÁ

 • KAVITACE MÁ MINIMUM KONTRAINDIKACÍ

JAK OŠETŘENÍ PROBÍHÁ?

Po přeměření a zakreslení Vámi vybraných partií se na tato místa nanese vodivý gel. Ošetřující personál pak vede ultrazvukovou hlavici souvislými pohyby opakovaně po celé ploše ošetřovaného místa. Po kavitačním ošetření následuje přístrojová lymfatická masáž ZDARMA.

KOLIK OŠETŘENÍ POTŘEBUJI?

Již po prvním kavitačním ošetření jsou patrné výsledky (zpravidla jedna konfekční velikost).
Záleží pak na Vás, s jakými výsledky se spokojíte.

INTERVALY MEZI OŠETŘENÍMI

7 - 14 dní po deseti až čtrnácti dnech je doporučeno ošetření partie opakovat, jinou partii těla je možno kavitovat již po sedmi dnech.

KOLIK PARTIÍ SE MŮŽE KAVITOVAT ZA JEDNO 60-TI MINUTOVÉ OŠETŘENÍ?

Záleží pouze na Vás. Jedná-li se o drobné korektury postavy, můžeme kavitovat až tři partie. Pokud si přejete výrazný úbytek konkrétní partie, doporučujeme intenzivní ošetření pouze této jediné partie.

PROČ KAVITACE PRÁVĚ OD NÁS?

Ošetření naším kavitačním přístrojem IMPACT za pomoci nízkofrekvenčního ultrazvuku působí hloubkově přímo na tukové buňky, které trvale ničí. Tím se jednoznačně odlišuje od jiných běžně používaných radiofrekvenčních přístrojů, které působí pouze na povrch lidského těla a tukové buňky pouze dočasně vyprázdní. Natupuje pak z různých neúspěšných diet dobře známý "JO-JO EFEKT".

PO OŠETŘENÍ

Je vhodné alespoň 2-3dny dodržovat zvýšený pitný režim s vyloučením alkoholu a konzumovat pouze lehkou stravu, neboť organizmus je zahlcen tukem z rozbitých tukových buněk. Tento tuk odchází z těla v průběhu několika dalších dní.